Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alma23

    csendes tag

    Sziasztok! Bootloop-os a telefonom, 24 hó gari 1,5 hónapja lejárt. LG központi szerviz 55e.-Ft-os javítási ajánlata helyett nem tud valaki olcsóbbat?

    Más: Javítástól függetlenül írtam LG magyarországi ügyfélszolgálatának. Ha jelentős százalékú ismert hibáról van szó, akkor azt jótállás keretében vissza kellet volna hívni garanciaidőn belül. Ez nem történt meg, ezért kérem a készülék díjmentes javítását, hiszen az új készüléket már hibásan is vásároltam meg, csak nem jelentkezett eddig a hibajelenség. Jeleztem, ha ez nem történik meg, akkor következő panasz 1. LG global felé megy 2. békéltető testület 3. eredménytelenség esetén perközösség alapítása. Volt már valakinek valamilyen tapasztalata hasonló témában? Tudom, hogy így szélmalom harcnak tűnik, de volt már más termékkel kapcsolatban (autó - KIA) sikeres eljárás. Ott a perközösség bíróságig sem jutott el és sok százezer forintos költséget átvállalt a gyártó, gyártási és jótállási időtől függetlenül.

    Update: LG Elelctronics Magyar Kft. válasza: Nagyon sajnálják, de... Szóval akkor a következő a 2. lépés LG Global.

Új hozzászólás Aktív témák