Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blizzardking

    őstag

    válasz polgcsabi #215 üzenetére

    A minideal és a tmallbox a két favorit, ahogy látom. Illetve az Etotalk, de ott több a szállítási költség.
    Mindenképp paypalon keresztül intézd, semmi esetre se utalj pénzt előre. Ez azért fontos mert a paypal megvédi a vevőt ha a szállítással gáz van. Ha nincs paypal fiókod, mindenképp érdemes csinálni, ablakot nyit a világra. Hatalmas szabadságot jelent.
    Ami a rootolást illeti, egy lépéssel beljebb vagy. Én azért kértem rootolva mert sose volt androidos telóm és ahogy olvastam, az első MTKtools-os mentéshez meg a többihez kell. Meg úgy általában megnézném hányan használják a kínai telójukat root nélkül :D Kezdőként nekem megért ennyit. Nyilván aki tapasztaltabb nálam az 5 perc alatt megcsinálja. A többit úgyse úszom meg :DDD Szóval Te döntöd el hogy rootolni akarod-e magadnak.
    A szállítási időben elég nagy a szórás. Ha visszaolvasol 10 centit, láthatod, hogy van akinek megjött 8 nap alatt. Ugyanakkor hallottam 6 hetes mutatványról is. A rendeléses topikban rengeteg ilyen jellegű tapasztalat gyűlt össze, ajánlom figyelmedbe. :)

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák