Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • St3ven

    addikt

    válasz Misály #22 üzenetére

    Az általad "nagyon irrealis es rossz peldak" pedig nem véletlenül olyanok, hiszen, mint mondtam, azok a te logikádat követik, annak illusztrálására, hogy milyen nyakatekert az érvelésed. Szóval köszönöm, hogy erre most külön rámutattál.

    Amiatt van csak hiányérzetem, hogy igazából meg sem próbáltál logikus érvekkel meggyőzni, csak azzal jöttél 20 komment óta, hogy milyen drágák ezek IT megoldások, miközben én pontról pontra megpróbáltam bemutatni neked a szélesebb képet. És ne haragudj, ha kb. 3x megfogalmazva ugyanazt (más szavakkal) negyedszerre már nem próbálom meg.

    De örülök, hogy találkoztunk, újabb szép példája voltál egy, hogyismondjam, embertípusnak.

    Jaj, még egy dolog, ha már a végzettségemet firtatod: az azért kiderült, hogy közöd nincs a vállalatgazdaságtanhoz, de még csak a szűkebben vett marketinghez sem - nemhogy gyakorlatban, de még elméletben sem.
    Ez megint nem baj, hál'istennek nem mindenki közgazdász ebben az országban, de legalább a józan paraszti ésszel levezetett érvelést ne hárítanád el személyeskedéssel, valami eszement arrogáns módon, miközben egy hoszonakárhány kommentes topicban mondod meg éppen mindenkinek a tutit.

    [ Szerkesztve ]

    Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Új hozzászólás Aktív témák