Hirdetés

2018. november 21., szerda

Gyorskeresés

(#1) Moz

Moz
(PH! nagyúr)

Redmi Note 5 klón. Ja nem. 6. Ami iPhone klón.

Xiaomi Mi 8 6/128

(#2) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Nem rosszak, de gondolom ebből felénk nem igazán lesz értékesítés...

Rendszerszinten nem tudom, hogy maradtak az alap droidnál, vagy a ZUI örökséget viszik tovább.

(#3) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Dzsízesz! Lesokkolódtam a szépségeffektektől!! :DDD :DDD

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#4) janeszgol válasza Duliee (#2) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Vagy drágábban, netán butábban. Kár értük.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#5) scyllarus válasza Duliee (#2) üzenetére

scyllarus
(PH! addikt)

"Kezelőfelület szempontjából a korábbról már megismert ZUI friss verzióját láthatjuk"

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#6) Duliee válasza scyllarus (#5) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Túl felületesen olvasok ;] Péntek van.

(#7) Plazmacucci

Plazmacucci
(PH! nagyúr)

Ezeket sem hozzák már be hozzánk?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#8) Aweriot

Aweriot
(PH! kedvence)

Nem úgy volt, hogy ezentúl csak Motorolák lesznek?

[ Szerkesztve ]

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

(#9) Lami66 válasza Aweriot (#8) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

De. Csak nem a Lenovo helyett, hanem a Lenovo zsebmárkája a ZUK helyett lett Motorola.

(#10) Roaming

Roaming
(senior tag)

A második képet látva déjá vú érzésem lett... :DDD [link]

(#11) eclipse19 válasza Moz (#1) üzenetére

eclipse19
(fanatikus tag)

Igen.
Aki nem tudná, a lekerekített sarkú téglalapot az Apple találta fel, sőt szabadalommal is levédte.
Onnantól minden okos-telefon iPhone klón. :K
:))

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#12) Moz válasza eclipse19 (#11) üzenetére

Moz
(PH! nagyúr)

Azért biztosan sejted a lelked legmélyén, hogy nem erre gondoltam.

Xiaomi Mi 8 6/128

(#13) hombre[EU]

hombre[EU]
(senior tag)

Tök korrekt a K5. A másik a kis fütykössel (aka notch) ugyanolyan undorító,mint a többi

you must be the change you wish to see in the world

(#14) Narasim

Narasim
(fanatikus tag)

kerestem a cikkben a méretes akkumulátort, de nem találtam meg :F

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga! havi 390.- ft-ot tessék rászánni a prohardverre!

(#15) Duliee válasza Narasim (#14) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

" A K5 Pro mellett szól a méretesebb akkumulátor, 4050 mAh kapacitással. "

(#16) ghiottone válasza Aweriot (#8) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

Az már 1,5 éve volt. Több év után se tudják hogy pontosan hogyan pozicionálják a Motorolákat. A mostani irány úgy néz ki, hogy a Lenovokat "visszahozták" és Indiában szeretnének terjeszkedni. A Motorola készülékekkel globálisan a középkategórián belüli piaci részesedést szeretnék növelni. Európán belül most például a Spanyol piacon akarnak nagyobb teret nyerni. Felsőkategóriás Motorolákkal nem tudni mi lesz a helyzet - erre példa, hogy a Z3-ban múlt évi SD835 került és nem jelent meg csak a Verizonnál és Kínában. + a jövő évi G7 esetén már 4 típust fogunk megkülönböztetni. A C és az E is lassan eltűnik. Z ebben a formában már nem igazán lesz, X5-öt pedig elkaszálták még.
Kolléga hozzászólásához annyit tennék hozzá, hogy a Motorola az nem a Zuk helyett lett. A Zuk, mint márka jelenleg szünetelteve van. Egyedül ami megmaradt, vagy tovább működik az a ZUi. Kínában megjelenő Motorola készülékeken például ez a rendszer fut.

Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#17) Lami66 válasza ghiottone (#16) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

Elég érdekes egybeesés, hogy pont akkor állították le a ZUK-ot amikor megvették a Motorolát. Már a beigért ZUK modelleket se adták ki, pl. Edge2-t Hivatalosan nem szüntették meg a ZUK-ot, de nem hiszem, hogy valaha is beindítják, mert amúgy nem voltak nagy darabszámok belőle.

(#18) ghiottone válasza Lami66 (#17) üzenetére

ghiottone
(PH! kedvence)

2014-ben vették meg a Motorolát.

Moto Z2 Force -- 20 EUR kedvezmény OnePlus tartozékokra: https://goo.gl/jcrem7

(#19) Lami66 válasza ghiottone (#18) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

Akkor vették meg, de 2016/2017-ben dobtak piacra pár Moto modellt, a ZUKot meg ezzel egyidőben leállították. Én nem hiszem, hogy a ZUK kényszerpihenője más okból lenne, mint az, hogy inkább a Moto-t nyomták.

(#20) Duliee válasza Lami66 (#17) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Nem fogják , a Zuk Z1 jó cucc volt, de a szerviz állítása szerint is 30% hibás volt, alaplapok kezdve minden.... Nem érte meg forgalmazni szinte ..

A Zuk-nak kapaltak, én Lenovos voltam, de a fejetlenség miatt váltottam, P70-ig kitartottak, Szlovákiába is kimentem érte, csak hogy először legyen.... Szerettem, romoltam, meg a hulladék kamera mellett is kitartottam... De egy Redmi Note 3 agyonverte minden szinten...

[ Szerkesztve ]

(#21) Lami66 válasza Duliee (#20) üzenetére

Lami66
(fanatikus tag)

Nekem Edge van, de a Lenovo P2 is nagyon bejött az 5 ezres akksival és amoleddel. A kamerája pocsék, ami elég fájó, de a 143 mm. méret miatt bevállaltam. Amúgy elégedett vagyok vele. Minden van benne ami csak a többször ennyibe kerülő mobilokban van meg. De csinálhatnak akármit már én is Xiaomit fogok venni, fiam Note4-ese annyira meggyőző.

(#22) Narasim válasza Duliee (#15) üzenetére

Narasim
(fanatikus tag)

velem van a baj :B
nekem a normál a 4000mah, a méretes pedig 5000-től kezdődik.

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga! havi 390.- ft-ot tessék rászánni a prohardverre!

(#23) vasi79 válasza Lami66 (#21) üzenetére

vasi79
(kvázi-tag)

Én is gondolkodom a p2 kifutása után mi legyen. Saomi A2 lite jött először szóba, de aztán megláttam a nocssot..a hátlapi ujjlenyomat olvasó mellé ez már sok(K) volt. Asus zenfone max pro a kövi jelölt. Na majd meglátom. Lehet csak egy aksi csere lesz a végén 😁

[ Szerkesztve ]

(#24) vasi79 válasza Narasim (#22) üzenetére

vasi79
(kvázi-tag)

Akkor már kettőnkkel van baj 😎😁

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.