Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz Cathfaern #591 üzenetére

    Csak 2016-12-18-tól ketóztam, szóval a teljes adaptációtól talán messze voltam.

    A sajt és a magvak tényleg addiktívak lehetnek, leginkább pedig a túró, ami nálam már vagy 10 éve alapvető kaja. Ketózás közben olajos-fűszeres mártással ettem. Ha fogyni akarok, akkor 2500 kcal alá kell mennem mindenképp, a napi edzéstől függ, hogy mennyivel; viszont szeretek, és tudok is enni sajnos, a családunkban sok az elhízott, én is az lennék, ha nem sportolnék. Ezt a sportolást viszont bár nem mondanám komoly szintű edzésnek, inkább csak olyan nyárra legyen meg a kockás has némi izommal jellegű mutatványnak, de módszerem miatt -magamhoz mért nagy súly, kevés ismétléssel- a ketogén diéta ch-ürítése látványosan csökkentette az abszolút erőmet. Itt persze én nem az általános alany lehetek, hanem egy szélsőség, meggyőződésem, hogy más, konzervatívabb edzésmódszerrel működhetne a gyúrós / súlyzós edzés is. Pl. a szokásosnak mondható sorozatonkénti 8-12 ismétlés szerintem tartható lenne -de nem az én 3x3, meg 3x4-es változatom. :N Én szinte úgy edzek, mint egy erőemelő, könnyen lehet, hogy hülye dolog is, de már megszoktam, és élvezem.

    A gyümölcs evésével meg hogy' lehetne teljesen felhagyni?! :DDD Imádom a gyümölcsöket!

    Lehet, valamikor még megpróbálom a ketót, de ha lesz legközelebb, akkor nem diétát fogok vele csinálni, hanem tömegelést! 3000 kcal-t -de többet is!- olyan simán meg tudnék enni ketogén étrenden, hogy arra nincsenek szavak! Hiszen 1g zsír 9 kcal. Ezért egyszerűbb számomra fehérjével diétázni, csökkentett ch-val: még mindig több maradhat a gyomromban, még mindig azt érezhetem, hogy ettem egy rendeset!

    Szerk.: napi 20g-on voltam végig, direkt tartottam nagyon ezt a mennyiséget, mert egyszer már ketóztam volna, de az pont a 40-50g ch miatt nem működött.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák