Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz roli543 #37 üzenetére

    Szerintem ennyi információból le lehet azért vonni a következtetést, hogy anyagi szempontból kudarcra van ítélve a dolog. Persze nagyon jópofa, hogy össze lehet rakni magunknak egy telefont de ha logikusan végig gondoljuk láthatjuk hogy nem erre megy a piac. A rohanó világgal gyökeres ellentétben áll ez a koncepció. Arról már ne is beszéljünk, hogy a külseje hogy néz ki... Nem is értem hogyan gondolják ezt komolyan, bár biztos jó sok pénzt kapnak fejlesztésre, úgyhogy miért ne bohóckodjanak vele el, addig sem kell új munkát keresniük.

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Cifu #45 üzenetére

    Nem tudom miért jön mindenki telefonoknál az autó meg motor tuninggal. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Azért autóknál egy kicsit hosszabb távról és nagyobb összegekről van szó. Ritkán életcél egy mobiltelefon moduláris átalakítása szerintem :U Az alap autóknál is kell folyton alkatrészeket cserélni, míg a mobiloknál nem sűrűn, max szervízben. Nekem eddig életemben 1 telefonom járt szervízben és mint kiderült annak sem volt baja, az autóm meg 3 év alatt már azért jópárszor megfordult ott kötelező ellenőrzés és cserék miatt is, szóval marhára nem egy kaptafa a kettő. Remélem végre elfelejtik az emberek ezt a bugyuta összehasonlítást.
    Külsőre így sem vonzóbb, ennyi erővel veszek 16 különböző tokot a jelenlegi telefonomra és napi szinten váltogatom. Legalább ilyen fokú a változás mértéke a modulok szín különbségét nézve. Még mindig nem látok egyetlen indokot sem ami miatt sikeres lehetne ez a projekt és nagy tömegeket be tudnának szervezni.

Új hozzászólás Aktív témák