Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz Lirion #15 üzenetére

    Egy szakmai portáltól azért többet vártam annál, hogy értelmetlennek titulálja a megjelenítők fejlesztését..

    Nem az egész fejlesztést szólták le, hanem a kisméretű, mobil eszközökbe szánt kijelzők értelmetlen túlfújását. Itt nem 27"-os, helyhez kötött állandó tápellátású készülékekről van szó, mert oda lenne értelme, hanem mobil eszközökről, ahol elméletileg a mobilitás (súly, méret, üzemidő) lenne a fontos. Bizonyos szintig teljesen érthető a felbontás növelése, de ez már tényleg túllihegés. Az 5"-FullHD még talán érthető, bár szerintem egy HD kijelzővel is teljesen jól használható eredményt ad az átlagfelhasználó számára, és a 10" FullHD is vállalható lenne. Ez ugyanolyan, mint a benchmark a processzorokhoz, vagy a megapixel a fényképezőgépeknél - ahogy azt a cikkben is írták. Meg az RMS teljesítmény a hangszóróknál. Marketing...

    (#4) kleinguru: 8MP-es képet 1:1-ben meg tud jeleníteni, ördögtől való, nem kell, Isten ments!

    Ez ok, de mit csinálsz vele 10"-on 1:1-ben? Tényleg érdekelne...

    (#30) H3gam:
    "egy pillanat alatt lemeríti az akkut,"

    jelöld már meg a forrást, hogy honnan származik ez az oltári baromság?!

    Hát, pl az iPad is szenvedett az elején a megkétszerezett felbontással, nagyon melegedett és sokkal gyorsabban merült. Az Air-ben már elég jól megoldották, de azért ez sem jégkocka. Teljesen egyértelmű, hogy a négyszer annyi képpont, és a sokkal nagyobb teljesítményű grafikus vezérlő mindent jobban megterhel.

    sőt nekem már az is elég, ha mutatsz egy fullhd kijelzős telefont, ami kevesebb ideig bírja, mint egy galaxy s2 mondjuk (mert ugye a hozzád hasonlók már a hd és fhd felbontásra is ugyanezeket a szavakat büfögték)

    Biztos véletlenül lett másfélszer akkora akksi az S4-ben, mint az S2-ben volt... És a tulajok véleménye alapján nem bírja tovább az S4, sőt...

    S2 -> S3 -> S4
    800x480 -> 1280x720 -> 1920x1080
    1650 -> 2100 -> 2600 mAh

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák