Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuu

    őstag

    válasz janaman01 #36 üzenetére

    Wifi veteli jel nem volt az igazi, ezert a wifix-et kellett hasznalni. A router kozeleben nem volt gond, de mihelyt free wifi, pl vasutallomasnal kellett hasznalni, mar sokkal arnyaltabb volt a kep, lassu bejelentkezes, jel eldobasa stb.
    GPS silany volt akkoriban, bar ez a korai MTK chipeknel gyakran elofordult. A-GPS sem nagyon javitott rajta, vagy a cfg fajl atirasa. mtktoolsban nem egyszer resetelni kellett (hot,cold etc), mert egyszeruen 10 muholdat latva is gyakran 0-t hasznalt, igy hosszu percek utan se uzemelt a gps. Szoval az sem volt valami nagy eresztes. Az iranytu szenzort mar emlitettem. Valamit engem az osszeszereles minosege se nyugozott le. A fules csatlakozoja is erintkezes hibas lett egy ido utan, mivel nem volt rendesen beforrasztva. A toltottseg kijelzes megbolondult egy ido utan, es nem tudtam kalibralas utan se vagy mas rommal helyrehozni, osszevissza jelzett.Volt hogy full toltes utan visszaesett 96%-ra masszor 74%-ra, de kozben meg alacsony toltottsegnel tovabb mukodott,mintha pl 5%-nal allt volna, mert rosszul mért. :)

    Amugy massal nem volt problemam, kijelzo erzekenysege rendben volt, a hangatvitellel telefonalas kozben minden rendben volt, ertesitoled, gombvilagitas szinten ok volt, eleg sok custom rom, meg miui-val is megtalalhato volt hozza.A tobb mint 2000-es akkuval siman elbirt ket napot, az viszont tetszett benne. Viszont peldaul a MAC address change sem mukodott a ChameleMAC appal, mint a mostani mtk chippes telefonomnal, es szamomra az is fontos lett volna, mivel itt egy free wifi spot van es mac address alapjan azonosit es 2 oras limit van naponta,igy szuksegem van mac valtasra.Pedig ez az app direkt mtk chippes telefonra keszult.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák