Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAPZC96

    csendes tag

    Megleptem magam karácsonyra egy fehér színű 12minivel. A telefon tényleg minden igényt kielégítő.
    DE!!! Az agyam eldobom hogy a marha Apple ad hozzá egy Type c kábelt amihez természetesen az itthon fellelhető 349 darab töltő fej egyike sem stimmel. Na jó lépjünk túl mivel Németországban élek kis ebayrol gyorsan veszek itt a környéken egy használt eredeti töltőt kábelestol fejestől pár euróért. Itt jon a következő dühítő dolog 30 kilométeres körzetben 1 darab kábel eladó az is utángyártott...na jó magyar ember mindent megold veszek egy régi törött 5s-t amihez van tartozék. Itt már szerencsésebb voltam a környéken vagy 30darab volt eladó fillérekért. Irogatok hivogatom a hirdetőket-ird és mond- 14hivas után feladtam már egyik telefonhoz sem volt töltő mert már eladta belőle :((
    Na jó utolsó kétségbeesett reakciom Amazonon találok és másnapra itt van. Aha.... Eredeti apple kábel usb-s töltő fej nélkül 30 euró és majd Karacsony után itt lesz.
    Csak azért írom le a kis sztori-t mert elmész te a picsaba apple és a környezet tudatos kamu szöveged
    :W

Új hozzászólás Aktív témák