Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GAPZC96

    csendes tag

    Megleptem magam karácsonyra egy fehér színű 12minivel. A telefon tényleg minden igényt kielégítő.
    DE!!! Az agyam eldobom hogy a marha Apple ad hozzá egy Type c kábelt amihez természetesen az itthon fellelhető 349 darab töltő fej egyike sem stimmel. Na jó lépjünk túl mivel Németországban élek kis ebayrol gyorsan veszek itt a környéken egy használt eredeti töltőt kábelestol fejestől pár euróért. Itt jon a következő dühítő dolog 30 kilométeres körzetben 1 darab kábel eladó az is utángyártott...na jó magyar ember mindent megold veszek egy régi törött 5s-t amihez van tartozék. Itt már szerencsésebb voltam a környéken vagy 30darab volt eladó fillérekért. Irogatok hivogatom a hirdetőket-ird és mond- 14hivas után feladtam már egyik telefonhoz sem volt töltő mert már eladta belőle :((
    Na jó utolsó kétségbeesett reakciom Amazonon találok és másnapra itt van. Aha.... Eredeti apple kábel usb-s töltő fej nélkül 30 euró és majd Karacsony után itt lesz.
    Csak azért írom le a kis sztori-t mert elmész te a picsaba apple és a környezet tudatos kamu szöveged
    :W

  • GAPZC96

    csendes tag

    válasz nord_ #1235 üzenetére

    Sajnos minden zárva itt németben. Tudok gyógyszert venni,tankolni, esetleg bankolhatok illetve a bevásárló kocsimat megtölthetem egy élelmiszer boltba. De igazából itt nem is arról van szó hogy most tudok e venni vagy nem vagy rendelek e vagy nem. Hanem arról hogy aki esetleg androidos volt és egy kibasz.t apple terméket nem használt még vesz majd 800 euróért egy telefont és nem bírja tölteni?? Itt nem is azon volt a hozzá szólás lényege hogy hogyan oldjam meg mert az asszony androidos telefonja tölti
    Hanem az hogy ez a cég ilyet megtehet 2020-ban Európában minden szó nélkül.

  • GAPZC96

    csendes tag

    Túl lépve a töltő mizerian egy technikai segítségre lenne szükségem. Képernyő nagyított módra van a telefon beallitva de sajnos így nem lehet a Youtube videókat illetve online tv adasokat teljes kijelzore kinagyitani. Ha vissza lépek normal módba akkor viszont engedi. Sajna a szemem már nem a régi így hiába állítom a betű méretet nagyobbra jó néhány alkalmazás a megnyitás után normal módban marad és hát az elég apró.
    Kérdésem az lenne hogy nagyított módban hogyan tudnám a videókat teljes képernyő méretűre varázsolni?

Új hozzászólás Aktív témák