Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz Noukoum #3092 üzenetére

    A sztori a kövekező : Édesapám gépén win 7 x64 home editon van (nem virágbolti) ő csak youtube/facebookra használja a gépet,az intel hd4600 szólt ,hogy van frissebb verzió,töltsem le,telepítsem,oké, telepítem és hiba,net framework,oké,leszedtem azt is,kiderült ,azt nem is tudom telepíteni,mert a win7 már nincs aláírva digitálisan,magyarán nem fogja magát engedni telepíteni a netframework.Így az is kilőve,és a frissebb driverek is.
    2 opció maradt,vagy frissítem újabb rendszerre (asszem 8.1-re free) amit a fater már 63 évesen nem fog megszokni.(ez is 8 évébe telt)
    Vagy marad minden így,és lehet reménykedni,hogy soha semmilyen driverbe nem fog belekötni a netes lét (újabb verzió x-y driverből) mert akkor kényszerítve leszek a cserére.

    Azért én úgy gondolom ez egy elég fatális dolog win-en,főleg annak fényében ,hogy az adobe,vga driver stb lefrissítését egy idősebb ember eleve nem is tudja megcsinálni.Csak használni szeretné a gépet,és élvezni.
    És most jöhet a sok lós@ar ,hogy "de amúgy az megy mindenkinek,meg nálam minden jó,nálam nem kell frissiteni,én még ilyenről nem is hallottam...stb lózungok :)

    És nem barokkos túlzás azt állítani,hogy egy általános usernek,aki csak videót,zenét és netet használ,hatványozottan jobb a Mac-es lét :)

Új hozzászólás Aktív témák