Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jocee91

    csendes tag

    válasz Neleta #556 üzenetére

    Ez így van. Az első amit elhoztam fóliás, leragasztott volt. A második mivel ki volt rakva a szekrénybe egy polcra dísznek, már nem. Én a Mediaban vettem, egyébként normálisak és segítőkészek voltak, a gyári karcos első órát azonnal visszacserélték, kérdés nélkül. Bár hozzáteszem, hogy azért mentem bele az egész csere buliba mert azt mondták van még 1 új raktáron azt oda tudják adni majd mikor mentem hogy kivegyék nekem kivették az órát doboz nélkül...? Azt mondták ez ugyanaz a helyzet, hogy az órásnál is ki van rakva minden óra, ami tényleg így van, hogy meg lehessen nézni üvegen keresztül. Én jóhiszeműen feltételezem, hogy ez így is volt, viszont az hogy aztán én leokéztam és tüzetesen átnézve egy bontott, nem fóliás darabot elhoztam karcosan már csak és kizárólag az én hülyeségem. :)

    Szerintem én is neki fogom ütni mindennek (kezemen lóbálom) de továbbra sem szándékozom rá védőfóliát rakni. :Y Ahogy mondtam lesz ez még karcosabb is, csak az egész kialakult cringe helyzet zavar(t) nagyon, hogy új órát cseréltem egy hülye karc miatt, majd elhoztam egy bontott karcosabbat. Gondolkodtam a 14 napos elálláson is de ez így már nem teljesen netes vásárlás mivel személyesen cseréltettem a terméket és aláírtam hogy sérülésmentesen átvettem.

    Amúgy sem akarok már ezzel szenvedni, ahogy mondtam tanulság levonva, azért vettem, hogy használjam és így is fogok tenni! :)

Új hozzászólás Aktív témák