Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neleta

    tag

    válasz jocee91 #555 üzenetére

    Az újon eleve van gyári fólia, amit ugye le kell húzni. (Én spec. ha tehetem, nézek előtte kicsomagoló videót), illetve megbízható boltban vásárolok.
    Mondjuk az én sztorim is picit érdekes, mert először az Extreme Digitalben vettem (korrekt cég, már nagyon sok mindent vásárolt a család náluk), és minden új volt, de az óra nem frissített, megállt félúton. Visszavittem másnap, azonnal vissza is kaptam a pénzem, úgyhogy rendeltem ott rögtön másikat (készleten nem volt). 1 hét várakozás után meguntam, hogy sehol semmi, ezért lemondtam a rendelésem, és berendeltem a Media Marktban, amit azonnal át is tudtam venni. A sztoriban az érdekes az, hogy az egyértelműen hibás órát vittem vissza, ami nem frissült- Ennek ellenére úgy vették át, hogy 14 napon belül visszavihető netes rendelés miatt visszavették és utalták a pénzt, de nem úgy, hogy hibás. (Nekem ez papírozás szempontjából nyilván kényelmes volt, de én direkt szóltam.) Másnap rákerestem a webshopban és mit látok? Az órát feltették, mint kicsomagolt de új órát kb. 1-2 ezerrel olcsóbban. Hát ez sztem nagyon nem korrekt, aki megvette, valszeg ugyanúgy szívott vele, mint én, mert hogy semmit nem csináltak vele, az is biztos.
    Mi a tanulság? Vigyázni kell minden újracsomagolt, újszerű cuccal, illetve kicsomagoló videók megnézése erősen ajánlott. A vásárolt terméket azonnal tüzetesen átnézni, tesztelni. Ha pedig vmi hibás, azonnal lefotózni, bizonyítani és visszavinni.
    Nekem is karcos, de azért, mert én ütöm neki mindennek :), tegyél rá vmi védőfóliát, és akkor nem is látszik, védeni fogod.

    Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

Új hozzászólás Aktív témák