Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eladogeppc

    veterán

    válasz bubus66 #10976 üzenetére

    Egyből mennyi okos ember gyűlt össze fikázni.
    Hihetetlen. Semmi nem lett összekeverve, olvasni meg még tudok.
    Minden úgy lett csinálva, ahogy le volt írva.
    Az, hogy a B160-ra minek a B130-at visszarakni , nem világos Bubus66 leírása alapján sem.
    Soha nem volt keverve semmi, ti magyaráztok össze vissza.

    B160-al kaptam a telefont. Erre ment fel a FirmwareFinderrel a legújabb általatok véglegesnek titulált 7.0-ás ROM.
    Innen ment Rollback Package C900B300, majd onnan B160 újra.
    Ez ment is addig, amíg nem jött a valós frissítés, ami a napokban jött a készülékre.
    OTA le is frissült, és kjöttek a gondok.
    Itt derült ki, hogy a korábbi B370,B380-as frissítés "test-keys"-es volt, amiről egy kanyi hang nemsok annyit nem mondtatok, és miatta kellett az Oeminfo-t piszkálni.
    Oeminfo-t meg nem Bubus66 találta ki, ott a Toolkit, amivel meg lehet csinálni. XDA-n le van írva, megegyezik nagyjából a Bubus-éval.
    Szóval B160-on volt a TWRP, oeminfo megcsinálva, majd FullReset.
    A vége nem egyértelmű, hogy minek a B130. Amint az felment, borult az egész.
    És még engem néztek hülyének. Hát ez vicces tényleg.

    Kérdéseknél csak kitérő válaszokat adtatok, most meg egyből mindenki okosabb a másiknál.
    Mégegyszer hangsúlyozom, hogy a nem lett DS-re SS rakva.
    Egyébként mi lenne ? Max 1db IMEI-m lenne, de a képeket sem nézi senki meg amiket beraktam, hogy 2db IMEI ott világít a ROM verzióval.

    Nem gondolom hogy nekem vannak értelmezési problémáim, hanem annak, aki azt se érti, hogy a TWRP-t nem reboot-al indítjuk, hanem BOOT parancsal. Már NEXUS 4 óta így indítjuk, így aki annyira nem ért hozzá, ne is szóljon bele !

    Az is világos, hogy olyanok írnak le tanácsokat nekem, akik életben nem próbálták ki a FirmwareFinderrel telepített ROM-okat, ha így lenne, már rég oeminfo-t kellene cserélniük. :R :R

    Cunaja:
    1., Lehet cserélgetni , ott a RollBack
    3., Oeminfo egyetlen egy darab ment fel, L21C432-es amit maga a Toolkit töltött le
    4., Értelmeztem
    5., Arcoskodom, nem tudom mivel, de jogos a dühöm talán
    6., Írtam korábban, hogy Fastboot boot twrp_recovery és nem amit te írtál

    7., TWRP után lehet csak oeminfo-t cserélni, és hozzáteszem, sok köze nincs a Recovery partícióhoz, fájl szinten nyúlt bele ToolKit
    8., Téglám van, a hülyeség miatt. Nem kellett volna korábban szétvágni a B370-essel amit korábban véglegesnek tituláltatok
    9., Csak akkor lesz TWRP, ha a recovery2 megegyezik az eredeti recovery2-vel
    Na ezt lehet hogy nem értem, mivel a TWRP-r kizárólag a normál Recovery partícióra kellett flashelni, így a Recovery2 csak az adott ROM-on belülivel lett felrakva. Azaz a B160-asé a B160-ashoz.

    [ Szerkesztve ]

    Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Új hozzászólás Aktív témák