Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zaied

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz daninet #6301 üzenetére

    De mondhatnám szerencsétlen haverom példáját, ő azt vallotta hogy a tok elveszi a telefon formáját, ezért sose használt semmit, fóliát se azt is haszontalannak tartotta... Vett egy új oneplus 2-t, a 2. nap leejtette, ripityára tört. Se biztosítás, se fólia, se tok. Gyakorlatilag totál kár lett a telefon, viszont nem volt pénze újra abban a minutumban, viszont a telefon a munkaeszköze. Annyi idő alatt javítotték meg neki hogy vett közbe egy oneplus 3 mat :) Azóta gondolhatjátok minden van rajta :D
    Lehet vitatkozni mi fölösleges pénzkidobás és mi nem részemről fontos hogy elérhető legyek, egy tok vagy egy fólia nem pénz, a biztosítást annyiból nem tudom preferálni, hogy ha pont akkor keresnek meg amikor nincs telefonom hogy van egy munka, megbízás, de nem tudnak elérni, akkor komolytalan is leszek és meg se kapom a melót, se most se később nem keresnek majd, még ha csak pár nap is, persze tartalék telefon megoldja...
    Nekem is akkor esett ki a zsebemből mikor kiszálltam az autóból, semmi baja nem lett, de egy ilyen kis baleset miatt kár lenen cserélni javíttatni mikor pár ezer megvédeni...
    Ha ledobod az 5-ről a biztosíts is kevés XD

Új hozzászólás Aktív témák