Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibor72

    tag

    válasz bluemirage #2126 üzenetére

    App .. telepíts fel 116 appot légyszi (de fogjál le a RAM-ból legalább 1Gb-ot hogy fer legyen).. 3 Gb ram amiből 1556Mb-ot foglal alapból. A fényképek jobbak, de jobbat vártam. Nap mint nap látom és néha használom is (páromnak megtetszett, cserélte az asust amit hirdetek, és itt még annyira sem látom értelmét a cserének, de ez szubjektív, ahogy a chrome is mivel ki nem állhatom) Ahhoz hogy napi szinten használjam, szakmaiság ide vagy oda, időben nem fér bele a rom-olgatás, nekem stabil rendszer kell, nem csicsa..(szépnek szép, csak nekem nem az a legfontosabb) egyébként teljesen mindegy milyen szép maga a készülék, mert szilikon tokban fogja letölteni a szolgálati idejét nálam :D meg szerintem másnál is.... persze aki megteheti hogy anélkül használja szerencsés és ott megállja helyét a "szép" jelző. Senkit nem akarok lebeszélni, de lehet hamarabb váltok "rohadt almára" mint droidra (egy Nexus kivétel lehet, de csak nagyon feltételesen) :R
    Ameddig a 8.1 használható lesz - mert hagyják, hogy használjuk, - addig marad. Azután mi lesz, az majd kiderül akkor.....

Új hozzászólás Aktív témák