Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz blade4 #152 üzenetére

    Célszerűbb bemenni a Telekomhoz vagy MM-be, ki van rakva. Nemrég jöttem haza, volt lehetőségem megnyomkodni a telefont. Jól néz ki, renderképekhez képest élőben sokkal jobban mutat a teló, igaz ez a kakaóarany nem az ízlésemnek megfelelő, arról nem is beszélve milyen ujjlenyomatmágnes.
    Pörgős teló, kamera hozza a szokásost, bár P40Pro tulajként számomra semmi extra, igaz nem is nyomkodtam annyira agyon, hisz semmi újat nem mutat nekem. A 3.5x zoom jó benne.
    Mivel volt P40Pro-d, kb tudod mire számíthatsz. Ami neked fájdalmas lehet, az az értéke utáni bukás, ha el akarnád adni. Mert sajnos most hiába ér 450-500ezret, fél év múlva majdnem a felét fogja érni a GMS hiánya miatt. Emiatt nem váltok rá. Viszont! Ha rám halgatsz, megvárod a Honor Magic 4 széria megjelenését, már amennyiben hozzánk is jön. MWC-n mutatják be. Na az már érdekesebb telefon lesz, pláne hogy GMS is lesz rajta. Esetleg még a Xiaomi 12Pro-ra is érdemes lehet várni.
    S22Ultra szuper telefon, de még nagyon béta, főleg fotóban. i13PM meg.. Szifon.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Új hozzászólás Aktív témák