Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feri1977

    senior tag

    Sziasztok. Egy kérdésem lenne. Telefon vásárlás előtt állok, és ilyet néztem most ki magamnak. Volt 1 éve amikor kijött egy huawei p9 lite 2017-es telefonom, megvettem, de eltelt kis idő, és nem tetszett, hogy a hátoldala üveg, hiába csiriviri, úgy is tok kell rá, mert kiesik kezedből, így okafogyottá vált a szépsége+tokkal viszont elvesztette a jellegét, a szépségét+eladtam. Utána most van egy xiaomi redmin note 4, ez nagyobb 5.5 colos, gyors nagyon, a hangminősége is jobb volt mint a p9 lite 2017-nek fülhallgatóban mert erősebb az erősítő ic gondolom benne+tisztábban szólt ugyanazzal lejátszóval eq beállításokkal, lényeg hogy ez a teló nagyon jó meg minden, DE a kamerája csapni való...+kicsit néha túl nagynak érzem a telefont, hiába, jobb hogy nagyobb, jobban látom mint a régin, nagy..lehet eladom ezt is, és lényeg p10 lite-ot veszek. Meritek ajánlani a készüléket? Mert gondolom nem sokban különbözik mint a p9 lite 2017, csak a proci gyorsabb meg nagyobb tárhely. De kamerája jobb, meg a zene hallgatás erősebb tisztább esetleg rajta?

    Köszönöm szépen a válaszokat!

    Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

Új hozzászólás Aktív témák