Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pamesz

    tag

    Sziasztok! 2 kérdéssel fordulnék hozzátok! 1 hete vásároltam T-nél a telefont. Az első kérdésem, hogy szerintetek miért van ez a lépcsőzetes jelenség a hold bal oldalán? Most csináltam a képet nemrég, és szemmel is nagyon feltűnő a dolog. Mintha egy lépcső indulna el a kép bal oldalának közepétől, és szépen menne felfelé a sarokig. Érdekes. Manuális módban csináltam, 50-es iso-val, 1/5-ös záridővel. A másik kérdésem pedig az, hogy van -e tapasztalatotok a 3 hónapos csere garanciával kapcsolatban. Ugyanis a kijelzőm alsó negyede vagy inkább ötöde sárgás színű. amikor fehér a háttér. Először azt gondoltam hogy a kijelző gombok miatt szoftveresen van a szín eltérés, de leszedetem egy full screen kijelző tesztelő progit, és fehér képnél nagyon szembetűnő. Körbemutattam a családnak, mindenki látja, valószínű kikaptam egy hibás panelt. Hogyan működik ennél az esetnél a csere dolog? Komplett dobozostul, mindenestül cserélik? Vagy csak a telefont? Bocsi a hosszú hozzászólásért, de csak hozzátok fordulhatok a hibámmal. Ja és a kép:Illetve most látom hogy lerontotta a minőséget, itt a kép nagyban is: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák