Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evo87

    őstag

    Sziasztok!

    Ma egy hete használom a telefont és gondoltam írok pár szót a tapasztalatokról.

    Noha néhány nemzetközi tesztben megemlítik a gyenge hardvert és akadozásról, alkalmazások összeomlásáról írnak, én ilyesmit nem tapasztaltam. Nyilván nem egy erőmű, de nekem minden nagyon gördülékenyen és gyorsan működik, jól használható és kellemesen smooth a cucc. A kamera P10 lite, illetve P Smart után kifejezetten jó képeket csinál elöl-hátul, úgyhogy szerintem erre sincs panasz. Nekem a P Smart után fontos volt a gyorstöltés és a nagy akksi, így ezek mindenképp pozitívumok, végre 1-1,5 napot kibír. A vezetéknélküli töltés tuti lett volna, de annyira nem nagy érvágás, hogy az kimaradt.

    A készülékház sajnos önmagában eléggé csúszós, így nem is volt kérdés, hogy rögtön tokba kerül. Elsőre a gyári fekete Magic Case (nem tudom mitől lenne mágikus? :DD ) tokot kapta meg, az viszon hátul túlságosan vékony, ici-picit kilógnak a kamerák a tok síkjából, emiatt azok védtelenebbek, könnyebben karcolódnak. Másodiknak vettem egy Nillkin Superfrosted tokot, ami hátul a rücsis felülete miatt kevésbé csúszik és végre olyan vastag, hogy asztalra téve nem a kamera lencséjén, hanem a tokon fekszik fel. Emellett kapott egy üvegfóliát is. Smartview tokon még gondolkodom.

    Ami még bántja a szemem, hogy a hangszóró rács mögé száműzött értesítési LED használhatatlanul halovány, ezt bizony jobban is megcsinálhatták volna. Nekem nagyon hasznos, a korábbi telefonjaimon nagyon szerettem, hogy jól látható, így ez itt nekem nagyobb negatívum.

    Összességében elégedett vagyok vele, T-nél novemberi akcióban a csomagomhoz 43 ropiért szerintem jó választás volt. A sima Mate 20 ennél jóval drágább lett volna, ahogy a P20 is, a P20 lite pedig a szűkösebb akksi miatt esett ki, szerintem ennél lényegesen jobb döntést nem hozhattam volna (főleg Huawei vonalon maradva).

    iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

Új hozzászólás Aktív témák