Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    válasz V.Stryker #13874 üzenetére

    Eddig semmi, igaz nekem 2.2 alatt is szuper volt minden, mégis azt mondom: MEGÉRTE VÁLTANI! Még a Wifi-t se dobta el és maradt bekapcsolva 1 napja, engem csak a Wifi Tethering funkció hiánya zavar (aki esetleg külsős programot használ CM10-el, mi az az app, ami működik megfelelően, wpa2-s egyedi kódolást beállítva?). Merülés is korrekt, 6 órája húztam le a töltőről, 86%-on vagyok, igaz, sokat nem használtam, de azért amíg vonatoztam, addig beleolvasgattam a topicba. A Google Csevegő megújult, kezel több fiókot is (nekem úgy van, hogy az alapértelmezett fiókom mindegyik droidos eszközömhöz egyedi, pl.: mkroland.s7slim, stb., de így a fő email-címemmel is bejelentkezve lehetek, eBuddy nélkül). Amúgy most láttam, hogy van CM9-ből is mai tegnapi kiadás! Aki arra izgul, CM-ekre letölthető a Google Chrome Play-ről (bár én maradtam az Opera Mobile - Boat Browser párosnál).

    stabilitás:
    Goo Manager jelzett, hogy vannak elérhető frissítések, wifin elkezdtem letölteni, a tegnapi CM10-es frissítést, gondoltam, közben ránézek Play-re, jelzett is 5 frissítést, ezeket is nekiálltam párhuzamosan letölteni, ezek közben pedig még a holnapi időjárást is lecsekkoltam időképpel. Ránéztem közben a futó alkalmazásokra, vagy 10-et ki is tudtam volna lőni (Boat Browser, Wifi Manager-rel, Facebook, Böngésző, K-9 Mail, stb. futott a háttérben).

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák