Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben0211

    tag

    sziasztok. már jó ideje próbálkozok a rom buherálásával de mindíg sikertelen valamelyik talált művelet valamelyik része. próbáltam az android kitchent de pár fájlt frissíteni kéne a progiban az y300-hoz . van leírás hogyan kell hozzáadni nem támogatott készüléket de nekem nemsikerült úgy hogy fel tudjam rakni. aztán van ez az archi kitchen az sem volt jó nálam. deodexeléshez is leszedtem amiket kell és sajnos azok sem csipázzák . az update.app kicsomagolásához szükséges dolgokat is leszedtem de azok is megakadtak valamelyik részénél a dolognak. flash zip creatorok sem kompatibilisek. pár programnál ott a lehetőség hogy hozzálehet adni a telefonodat de a google fordítót azért nem könnyű megérteni a szavak sorrendje miatt. szóval most ott vagyok hogy sehol még mindíg és a célom egyszerű lenne mégpedíg annyi hogy van pár program amit a systembe akarok integrálni hogy ne kelljen mindíg újrarakni + törölni ami nekem nem kell. ezekkel nincs is baj csak azzal van hogy az így megcsinált rendszert nem tudom flashelhető romba illeszteni... de még próbálkozok . az érdekelne hogy ti úgy csináljátok e hogy leszedtek egy főzött romot és abból szedtek ki ill. raktok bele ami nektek kell. ennek egyszerű a módja ahogy láttam mert csak a zipet kicsomagolod és törlöd vagy raksz bele amit akarsz utánna rezip és kész. de én ezt úgy szeretném megcsinálni hogy gyári rommal vagy cwm és twrp backup segítségével a saját telómról és sajna mindíg cumi van valami miatt. szóval várom a válaszokat hogy ti hogyan csináljátok vagy milyen programokkal

Új hozzászólás Aktív témák