Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • derrik

    őstag

    válasz eladogeppc #984 üzenetére

    Adatik tudtára mindenkinek......ez a un. telefon azt tudja ami specifikációban le van róla írva, és a hardvertől elvárható! ...sem többet /de! Nagyon szeretni való/ sem kevesebbet.
    S ha már kicsit langyos a fórum, mert mindenki elégedett a cuccal. Akkor inkább várjuk a hivatalos 4.2-t, mint hitetlenkedőket győződjünk itt sorában. Ha valakinek márka név kell tartsa meg a valóban jó telefonját, és nem fog leégni a cégnél a többiek előtt!
    Én már mint írtam Note 2 adtam el, és vettem az árából egy Mate, és egy y300 telefont. Volt még előtte egy g300-am is. Engem már akkor meggyőztek :-) A tabom egy Pipo M6, és rendeltem egy Miracast donglet is. Így jól elvagyok a világgal.
    Ui: képeket szépet készít /van tőle jobb/ videót viszont full HD és folyamatos autofókusz....De olyat hogy full hd tv-n visszanézve leesett az állam. Néztem én már be más sufni tuningos pin-pong telefon fórumába 3mp minőség 13mp felirat :-) Rendelte mindenki mint a cukrot "majd jó lesz a frissítés után" .....Hát nem lett :-)
    Kímélés ként javasolnám az 1.hsz-ben, egy gsm arena linket. "Ezt Tudja" címen.
    ....nagyon elfogult voltam? :-)

  • nagymedve970

    tag

    válasz eladogeppc #984 üzenetére

    Hardveres hiba nálam még nem volt s szerintem másnál sem hiszem, hogy lett volna valami gond.
    Hogy a p_csöd méretét mivel kompenzálod az a te dolgod :P .
    A GPS itt is ilyen gyors bár ez navi program függő is, "Igor" szerintem egy kicsit lassabban kapcsol mint a másik három, de nem jelentős a lemaradás, talán csak a bútolás miatt tűnik úgy. A kedvedért most kipróbáltam a lakáson belüli navi használatot. Nagyjából a lakás közepére mentem (10. emeleti 3 szobás nagy lakás, tehát elég messze vannak az ablakok) és ott kapcsoltam be a GPS antennát és a navi programokat, de semmi változás. Minden ugyan úgy gyorsan és tökéletesen működik, akár az utcán lennék. :R
    A 3D gyorsító nekem hibátlanul működik, de ez a realracing 3 amit említettél ez mindenhol vacakol. Én is kipróbáltam anno, de szerintem a játék készítői nagyon túl lőttek vele a célon. Bár nem vagyok ebben szakember, de vagy hibásan csinálták meg vagy amire inkább gondolok, hogy túl nagy hárdver igény van hozzá állítva, arról nem is beszélve, hogy az akkut is nagyon zabálja. Ahogy nézegettem sok teszter (bár inkább fika gyárosnak nevezném ezeket) előszeretettel használja bemutató videókon, utána meg fikázza a kütyüket. Nem csak ez a realracing 3 létezik. Gondolom vannak még talán ennél színvonalasabb game-ek is amik szépen futnak, bár nálam nem a játék az első.
    A felülettel sincs semmi gond, ha ilyen hardverrel akadna az elég szégyen lenne. Minden sima gördülékeny.
    Idézlek:"Video Yes, 1080p@30fps, check quality"-ez azt jelenti, hogy letudja játszani a Full HD-t, de a kamera csak HD-ben (1280*720) tud rögzíteni.
    Most viszont én is megkérdezném tőled, hogy a mióta használod a "G"-t és volt vele valami gondod, akár hárdveresen vagy szoftveresen, vagy csak az akku kevés?
    Ja a Mate akkujáról még egy mondat:Ha nem nyüstölöm annyit, (ami elég ritka :P ) akkor három napig is bírja az akku. Ilyenkór napi 1.5-2 óra telefon beszélgetés, folyamatos Wifi kapcsolat, némi email és némi "bügyürgetés" van benne. :C

Új hozzászólás Aktív témák