Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • derrik

    őstag

    válasz eladogeppc #984 üzenetére

    Adatik tudtára mindenkinek......ez a un. telefon azt tudja ami specifikációban le van róla írva, és a hardvertől elvárható! ...sem többet /de! Nagyon szeretni való/ sem kevesebbet.
    S ha már kicsit langyos a fórum, mert mindenki elégedett a cuccal. Akkor inkább várjuk a hivatalos 4.2-t, mint hitetlenkedőket győződjünk itt sorában. Ha valakinek márka név kell tartsa meg a valóban jó telefonját, és nem fog leégni a cégnél a többiek előtt!
    Én már mint írtam Note 2 adtam el, és vettem az árából egy Mate, és egy y300 telefont. Volt még előtte egy g300-am is. Engem már akkor meggyőztek :-) A tabom egy Pipo M6, és rendeltem egy Miracast donglet is. Így jól elvagyok a világgal.
    Ui: képeket szépet készít /van tőle jobb/ videót viszont full HD és folyamatos autofókusz....De olyat hogy full hd tv-n visszanézve leesett az állam. Néztem én már be más sufni tuningos pin-pong telefon fórumába 3mp minőség 13mp felirat :-) Rendelte mindenki mint a cukrot "majd jó lesz a frissítés után" .....Hát nem lett :-)
    Kímélés ként javasolnám az 1.hsz-ben, egy gsm arena linket. "Ezt Tudja" címen.
    ....nagyon elfogult voltam? :-)

Új hozzászólás Aktív témák