Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsolt72

    lelkes újonc

    válasz f3rdzs0 #494 üzenetére

    Én bízom a HTC-ben, hogy a fenti kérdéseket megoldotta :) Ezidáig sosem volt gondom még semelyik HTC telefonom frissítésével pedig már elég régen figyelem őket még Winmo időben kezdtem, amikor még Hewlett Packard, T-Mobile MDA Vario II stb. fedőnéven bérgyártóként kezdtek és csak egy-két driver árulkodott valami fura HTC nevű cégről. Később aztán jöttek a saját márkás telefonok. Sampon még vödröt vagy ki tudja mit gyártott abban az időben, nálam már 2011-ben leszerepelt az akkori "csúcsmodelljével". Rágott alma még telefont sem látot, ma is csak annak látszó túlárazott tárgyakat gyárt, Hüvely meg ugye belekeveredett egy kereskedelmi háborúba. Leginkább telefonszerű, minőségi vassal, hosszútávon működő telefont csak a HTC tud gyártani, már amíg piacon marad. Kék HTC M8-am is már 5 éves, de még semmi baja. Előbb volt rajta Pite, mint bármelyik Sampon-on, meg az U11 Plus-t is megelőzte. De hát ilyen az, amikor egy gyártó elad 2000 telefonfejelsztő kis kínait (bocsánat taiwanit) a Goglinak.

    [ Szerkesztve ]

  • vzsolt72

    lelkes újonc

    válasz f3rdzs0 #494 üzenetére

    Na tárhely titkosítás jelszó beírás után nem téglásodott. Picit várni kell nem beszarni, hanem kivárni azt az 1-2 percet. Sok-sok százalék és csík után User beállításokat mind meghagyta letiltott alkalmazásokat, mint facebook, twitter és egyéb bloatware HTC köszöni szépen tudomásul vette és megtartotta. Egyelőre úgy tűnik igaz ez a Sense téma, a háttékép és minden egyéb korábbi felhasználói beállításra. :C A felső értesítési sávot lehúzva nem tetszik, hogy visszaállt sötét témájúra, de ezt valahol be lehet állítani, csak nem emlékszem már, hogy hol tettem... De mégis Beállítások, Kijelző és mozdulatok, Készüléktéma, Automatikus (a háttérkép alapján) helyett --> Világos. Az értesítési sáv ikonjai nagyobbak, többet kell lapozni az egyes funkciók ki- bekapocsoásához, de ez testreszabható, hogy a legtöbbet használtak az első oldalakra kerüljenek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák