Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cybertrone

    veterán

    válasz LouiS22 #10212 üzenetére

    Ha nem lenne esélye már kigórtam volna az emeletről... Nem szenvedek frissítési mániában, leszarom a főzött romokat, nem szoktam romolgatni... de amikor tényleg vannak hibák, azokat igen is el akarom tüntetni... Gar meglét mellett... 3 pont kuka... fényérzékelő kuka... (olyan gyorsan váltogatja a fényerőt hogy az nem emberi, jobb kikapcsolni...) Soft jelen állapotában kuka... melegedik mint a disznó, optimalizálatlan, röcög... multytasking kuka... bla bla bla nem sorolom tovább... na ezeket szeretném ha javítanák, és nem éveken belül ha nem addig míg friss a teló... ez a zászlóshajó bazzeg, és ez nem kap egy kurva frissítést sem... ez aljas és szemét dolog! :K

    Most én borultam ki mint multkor Youri! :B

    Persze azt hozzáteszem hogy a samu is szemét viszont ők már tolták az infót hogy augusztus vége, szeptember eleje, és jöna JB a telefonra... :W itt meg még a kurva 4.0.4-et se kapjuk meg... :U :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

  • Xaels

    félisten

    válasz LouiS22 #10212 üzenetére

    Ott a pont. Sensationre is bőséggel jöttek a tapaszok előbb-utóbb. Nem hiszem, hogy a One X-nél másképp lenne.

    (#10220) Cybertrone: mondj egy példát? LG? ;] Motorola? ;] Lumia900? ;]

    (#10223) Cybertrone: az a gond, hogy nem minden általad hibának vélt dolog mindenkinél jelent hibát. Másik telefonnál meg más lesz amivel elégedetlen leszel és ott sem fogsz 2naponta rá tapaszt kapni.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák