Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lcee79

    őstag

    válasz Eli577 #7156 üzenetére

    Igazából ha senki (gyártók pl.) nem játszana össze, és nem "ál" csúcstelefonokat gyártanának, hanem valaki fogná és belepakolná tényleg a legjobb kijelzőt, legjobb procit (valami csoda hűtéssel együtt :) ), legnagyobb lehetséges akksit, legtöbb memóriát. És azon dolgozna egész nap, hogy a launcherje a legalapabb gépen is gyorsan fusson, és amint lehet mehet a frissítés is.
    Akkor csak 1 lehetséges csúcstelefon lenne (persze maximum 200.000 magyar forint :) )
    És akkor nem kellene versengeni az összes fórumban hogy melyik a jobb/legjobbb.
    (persze ez nem ebben az életben és ebben a világban fog megvalósulni :)) )
    Most szerintem semelyik nem a legjobb, és teljesen mindegy ki melyiknek drukkol :)

    Én összességében meg vagyok elégedve a ONE X-el, ez a legjobb telefonom, ami eddig volt.
    De az biztos hogy lehet még rajta faragni, sajnos.

    Gyártók beleesnek abba a hibába, hogy amire tényleg olyan lesz a (hivatalos) szoftver, ami kihozza a lehető legjobbat a hardverből addigra már valószínűleg a második gazdájánál van a cucc, mert az első nem bírta kivárni, és már az utódnál tart. (Ami természetesen továbbra is hardveresen nagy szám, szoftver meg beta, céta :D)

    (én informatikus szemmel nézem a dolgot :), a házilag összerakott gépekkel lehet PC-knél is normális/optimális teljesítményt elérni, gyári összerakott pc/laptop stb mindig valami túl gyenge, hogy nehogy már...)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Új hozzászólás Aktív témák