Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    na, bementem én is t-be, meg felhívtam htct is, hogy mik a lehetőségek, ha cserét szeretnék.
    A htc szerint a t hatáskörébe tartozik, a t persze szokásos töketlenkedéssel oldotta meg (3 nap az nem 3 munkanap, és különben is futárral kell visszaküldeni, stb, ment a vetítés)

    Mindenesetre rájöttem, hogy ez nem is a kijelző sárgulása (nem olyan értelemben, mint pl a ragasztási hibás kijelzők szoktak), hanem sokkal inkább az automata fényerőválasztás és a háttérvilágítás sara. Olyan, mintha automata fényerőnél, amikor kb 60%-ra lemegy a kijelző fényereje, kicsit jobban bevilágítanak alul a ledek, és ettől a plusz fénytől tűnik úgy, mintha más árnyalata lenne annak a résznek - de csak bizonyos szögből. Az automata fényerő kikapcsolásánál és olyan 80%-ra húzva viszont eltűnik ez a jelenség.

    raktam fel egy videót megy egy fényképet, elég gagyi minőség de talán látszik.

    Szerintem ez még a normális kategória LCDnél, nem tudom ki hogy van vele, más is tapasztalt ilyesmit, nekem szokatlan volt mert előtte amoledhez szoktam ahol nem igazán van ilyen, de visszaolvasva a topikot, ilyen mértékű bevilágítás másnál is van

Új hozzászólás Aktív témák