Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyer

    őstag

    Irtam HTC-nek, hogy hivjanak fel!
    Felhivtak, megbeszéltük, hgoy pöttyösek a képek, 5 percig féllretett, mondván, hogy beszél a kollégával, majd azt mondták töröljem a névjegyzéket, és sync-eljem ujra.
    Ezek után...

    Dear Koncz Balázs,

    Köszönöm, hogy HTC készülékével kapcsolatban hozzánk fordult.

    Az én nevem Gizella, a HTC technikai segitséget nyújtó csapatának tagja vagyok.

    Sajnálom, hogy problémája nem oldódott meg, ebben az esetben a gyári beállítások visszaállítását javasolnám miután elmentette adatait.
    Ha a képek továbbra is pixelesek maradnak, akkor ha szeretné készülékét leadhatjuk a szervízbe garanciális Rom frissítésre.

    Ha ez a megoldás megfelel Önnek, kérem forduljon a hivatalos márkaszerviz logisztikai partneréhez:

    Smartphone Kft
    1073 Budapest Erzsébet Krt. 16

    Mint telefonon emlitettem, a rom frissités ill. Hard reset nem oldja meg.
    A kérdés, hogy mi ennek az oka. 4.1-en nem volt ilyen, tehát a HTC vsinált valamit a 4.2es verzióban.
    Telefonon beállitott képnél nem, csak googleből letöltöttnél van. 4.1 nél pont a google-os képek voltak jobbak...

    Dear Koncz Balázs,

    Üdvözlöm,

    Érdekelne miből gondolja, hogy a ROM frissítés miért nem oldja meg a problémát? Amennyiben ezt az információt arra alapozza, hogy a készülék szoftverét Ön módosította, kérem erősítse ezt meg.

    A problémára egyébként kolléganőmhöz hasonlóan ugyanazt javaslom, küldje a márkaszervizbe a telefont. Mivel más felhasználók nem jeleztek felénk hasonló problémát, feltételezhető, hogy a hiba nem a frissítésben van, hanem az Ön készülékében. Ennek pontos megállapítását a márkaszervizre bíznánk, mivel telefonon és emailben ez nehezen tűnik kivitelezhetőnek.

    Arra alapozom, hogy több ismerősömnek is One X-e van, és mindenkinek ez a helyzet. Annak is aki Sw-t frissitett.

    Bocs, hogy hosszu...

    Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

Új hozzászólás Aktív témák