Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pachenkoooo

    tag

    Sziasztok!

    Segítség kellene sürgősen.

    Péntekhez 2 hete bevittem egy htc one x-et a city gsmhez. Szarakodott a kijelző. Garanciás volt, Közölte a srác elküldik, valószínű csak szoftverhiba, telefonálnak ha készen van, már lehet este. 10 perce hívtam fel őket, hogy ugyan hogy áll már a szervizelés. Erre: "Ja hát már régen itt van, rossz a kijelző, ki kell cserélni, el lett ejtve!!!! a telefon, ezért van a hiba, 40000 Ft megcsinálni"
    Azért megkérdeztem tőle, hogy ugyan mikor akartak szólni, hogy te istembarma, itt a telefonond viheted a f.szba mi leszarjuk?
    Erre őő őőő őőőő őőőő ő hát gondoltuk őőőő..

    Ami viszont a legszebb, hogy 8 hónapja nálam van a telefon, én nem ejtettem el. Igen úgy vettem, hogy a jobb felső sarkán volt horzsolás, de 8 hónap alatt semmi baja nem volt a kijelzőnek. Furcsa, hogy 3 nappal a hiba megjeleése előtt visszaállítottam mindent gyárira. Azóta jött elő a hiba. Isten a tanúm, tokban tartom, 100k-s telefon, vigyázok rá mint a szeme fényére, erre közli hogy elejtettem.

    Mit tudok ez ellen tenni? Menjek a fogyasztóvédelemhez? Vagy mit csináljak?
    Más nem hol tudom olcsóbban kicseréltetni a kijelzőt, mert e így csak egy darab fos papírnehezék..

Új hozzászólás Aktív témák