Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz Tyer #28875 üzenetére

    Nem azért a két fillérért, de nekem volt hozzá HTC -ből v701, c704, c790 és sokkal jobbak voltak tapintásra is, és kinézetre is, mint a "gagyik". Van akinek márkásra van igénye, van akinek nem, de azok, amiket linkeltél, pont látszik a különbség, hogy gagyi vagy nem gagyi.
    A one-nál már bajban vagyok, mert a kétféle gyári tok nagyon nem tetszik. Eddig rendeltem kb. 10-12 "gagyit", ebből 7 megérkezett, és egy jó van benne (nillkin), meg egy ami éppen necces, a többi annyira gagyi, hogy meg sem hirdetem, mert 1000 forintért is lehúzás.
    Még várok egy Rock tokot, és három fillérest... Nagy számok törvénye alapján a gagyi, az gagyibb, mint a nem gagyi. És nagyon faszát soha nem fognak gagyi árban mérni (lásd: poetic, case mate tokok).

    Nem, ha nagyon fontos a védelem, akkor körbetekered szivaccsal, és berakod a fiókba. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák