Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zuzo28

    tag

    Sziasztok!

    segítséget szeretnék kérni, mert lassan kezdek nagyon elkeseredni :W

    csütörtök óta van egy garis ONE X-em amivel első pillanattól kezdve nagyon nagyon meg VOLTAM elégedve,mert valóban hasít a telefon,szép,szóval úgy rendben van az egész

    DE

    kimentem külföldre pár napot és észrevettem, hogy bizonyos idő után a telefon eldobja a térerőt és nem talál vissza a hálózatra , ilyenkor restart és mintha újra behelyeznéd a SIM-et szolgáltatóválasztás vagy APN választás.(vágott a SIM-em meg átalakítóban is van erre is gondoltam, de szerintem nem ez a baj)

    ha nem csinálok restartot és a mobiladatokba megyek ott nem lát semmilyen hálózatot sem...
    azthittem, hogy a Telenor nem kezeli jól a roamingot, de hazaértem és tegnap este leraktam a telefont majd ma reggel arra keltem, hogy egyáltalán nincs térerő. (ami még fura: olyan mintha a repülőgép mód be lenne kapcsolva, tehát amikor felkeltem a telefon és látom hogy nincs térerő rá tudok nyomni arra, hogy repülőgép mód ki, de nem történik semmi,mindenféleképpen kell a restart)

    Kérlek segítsetek, mi lehet a probléma, mert minden más pengén megy és nem szeretném eladni!

    adatok:
    HTC ONE X 32 GB
    JB 4.1.1
    szoftververziószám:3.20.401.1
    HTSSDK API szerint: 4.62

    kernel: 3.1.10-g03b5369root@abm012 1 SMP PREEMPT
    Alapsáv verzio: 5.1204.162A.29
    Build szám: 3.20.401.1 CL 156838 release-keys

    Köszönöm előre is mindenkinek aki megtisztel azzal, hogy visszaír!

    :R :R :R

    (jah és igen már elkezdtem googleban nézelődni, de sajnos nem találtam semmit azért fordultam hozzátok)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák