Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • conanabarbár

    aktív tag

    válasz Valkűr #24413 üzenetére

    nem csak fotózásban!futtatják a beats audiot,hát miért nem adnak hozzá legalább egy olyan headsetet mint a sensation XE-hez?helyette egy ilyen gagyit!
    meg nem gondoltam volna,hogy játékok alatt ennyire optimalizálatlan szakadozó,lassú a telefon! volt ugyanilyen prockós nexus 7-em,azon vajsímán ment minden! külsőre tetszett a HOX,azért próbáltam ki!gondoltam ezzel a procival biztos bitang! ehelyett,csalódnom kellett benne,és ez a HTC miatt van!
    egy csomó program hibaüzenettel bezárja magát!ez volt az s3nál is néha,de nem ilyen sürűn!
    az akkuidő nagyon elmarad a samuétól!ez nem is lenne baj,ha cserélhető lenne benne az akku,de nem az!
    Szeretek játszani a telón,de sajnos az őrülten szívja az akkut!
    volt,hogy napokig nem világítottak alul a gombok! most gondolt egyet és világít!
    eddig míg nem volt HTC-m,úgy néztem rá,mint az android iphone-ja(minőség megbízhatóság stb)
    de sajnos a valóság kiábrándítóbb! (ezzel nem dicsérem az almásmobilt,mert volt életem során több is,de az egyáltalán nem jött be,csak mint státuszszimbólum gondoltam rá)
    és nem kell kiakadni,amit írok,nem ellenetek írom,nem a családodat szidom,ez csak egy mobiltelefon,arrol írom le a tapasztalatomat!

    Istenem adj türelmet a hülye emberekhez,mert ha erőt adsz,megölöm őket!!!!Sok csicska aki válaszolni sem tud...

Új hozzászólás Aktív témák