Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cerka72

    csendes tag

    Sziasztok!

    Leírnék egy szomorú tapasztalatot az én Vodás HTC One X készülékemmel kapcsolatban. Készenléti állapotban megfagy bizonyos időközönként (1-2 nap, de lehet naponta többször is) . A bekapcsoló gomb kb. fél perces folyamatos nyomásával hál' Istennek újraindul. Normál üzemmódban, használat közben sohasem fagyott. A fagyás alatt ha valaki hív, a telefon nem csörög, sötét marad, de a hívó félnél kicsöng. Újraindítás után nem jelzi, hogy nem volt nemfogadott hívásom! Jelenleg szervizben van a készülékem, de nem nagyon bízom benne hogy meg tudják csinálni. Remélem cserélik! Nem olvastam hasonlót a HOX-ról, bízom benne hogy csak egyedi probléma!
    Minden eredeti gyári, nem root-oltam semmit. Két hardware reset-en már túl vagyok, de nem segített.

    Meg szeretném kérdezni, hogy valaki tapasztalt-e már hasonlót?

    Amúgy a feleségem Vodafone Smart II készüléke ugyanezt csinálja (kifagy készenléti módban), ott viszont csak az akku kivétele segít. Ennél a készüléknél viszont tömegesen jelentkezik ez a probléma.

    Szóval ez nagyon gáz, nagyon ki vagyok akadva, mert így nem tudjuk a készülékeket normálisan telefonálásra használni.
    Szerintem a leírtak és a tapasztalataim alapján akár valami Vodás hálózati probléma is lehet a kulcs?

Új hozzászólás Aktív témák