Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz erdoke #21 üzenetére

    Mondhatok neked okokat, csak megint nem fogod megérteni. Tisztázni kell, hogy egy ilyen készülék esetében hiába WM meg HTC, nem elsősorban üzleti felhasználásról beszélünk. (egyébként ezért mondtam mindig is azt, hogy le van maradva ebben a kategóriában a WM mert hiába van előnye azzal, hogy sok üzleti alkalmazás csak erre a platformra van, a leendő vásárlók közül sokakat baromira nem érdekel ez, egy multimédiás kütyünél nem fontos annyira) A multitouch a saját példámból kiindulva a böngészőben nagyon fontos. Sokkal kényelmesebb a használata. Mondom ezt úgy, hogy én is a dupla bökést használom elsősorban nagyításra, de pl amikor egy hasábra rázoomolsz ilyenkor, ha valamelyik sor kilóg belőle, akkor ahhoz állítja be a méretet, a többi kicsi marad. Ilyenkor nagyon jól ki lehet igazítani pl. Vagy amikor zoom után is kicsi marad a nagyítandó terület (itt a mobilarénán is jön néha így ki hír) és igaz, hogy így srollozni kell oldalra, de legalább kényelmesen, megerőltetés nélkül olvasható. Nem értem az egykezes használatot sem, ezt már többször kérdeztem, de választ nem adtál. Egyik, hogy én pár nap után egy kézzel is tudtam használni, de tegyük fel, ez nem mindenkinek megy. Attól, hogy van MT még a dupla bökés is működik, tehát ha meg vagy szorulva, adott a lehetőség mást használni. Viszont ha szabad mind a 2 kezed akkor legalább olyan kényelmes mint a dupla bökés. És akkor kanyarodjunk vissza oda, hogy ez a készülék nagyon erős multimédiában, nem csak üzleti réteget célozza meg: Játékok. Én nem vagyok egy nagy gamer telefonon, de az tény, hogy MT vezérléssel sokkal élvezetesebb játékok születnek. Ez is egy valós indok, azért mert nekünk nem az, másnak igen. Nézd csak meg az iphone játékcikkeket. Baromira unom már én is, de nyilván rengeteg kattintást hoz a Mobilarénának, azért megy még mindig a sorozat. És, hogy az alkalmazások mennyire háttérbe szorulnak ennél a célcsoportnál, az látható azon, hogy az ezeket bemutató sorozat kifújt egy résszel.

    Visszatérve az elejére a 3.5ös MS-t videón láttam, valóban nem használtam, csak a hármast. Nekem egyáltalán nem jött be, egy kicsit sem. A TF3D viszont a létező legjobb megoldás WM-ra számomra. A rezisztív kijelző, akármilyen tökéletesre fejlesztik, a technikájából adódóan nem fog az érintésre reagálni... Persze vannak a CP kijelzőnek is hátrányai, pl pontatlanabb, nem vitatom. Most ezeket csak azért írtam le, hogy bemutassam magamon keresztül, hogy másnak teljesen más dolgok fontosak, mint neked. Nem akarlak meggyőzni semmiről sem mielőtt válaszként megindokolnád, hogy miért nem lényeges se a mt se cp kijelző stb. Az a te véleményed. Nekem meg az, hogy mivel nekem ezek a dolgok fontosak, így a szememben semmit nem ér az F1, csak egy erős vassal megáldott WM telefon (tudom, neked ez pda, én maradok a telefonnál, hacsak nem nálatok írok a pdafanclubbon, mert tiszteletben tartom a véleményeteket) így lehet akármilyen olcsó, nem fogom megvenni, mert nem azt nyújtja ami nekem kell. ha 5000 forint lenne akkor sem venném meg, mert minek? (maximum akkor, ha utána el tudom adni 80ért) :R

    #25: nagyon rövid, egyszerű a válasz: jobban tetszik. ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák