Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz Karma #317 üzenetére

    Még valami. Tudom nagyon menő szidni az iPhone-nál a Bluetooth OBEX és FTP hiányát, de azért ez az eszköz se egyszerű ezen a fronton.

    1) A HTC Albumsban nincs rá mód, hogy BT küldj képet, fájlkezelő kell hozzá.
    2) A Resco File Explorer hibával elzavar a picsába, hogy szerinte ki van kapcsolva a Bluetooth. Tegnap, amikor ezzel szívtam, a gyári fájlkezelő simán átküldte a fájlt, ami ma nem akar összejönni, ugyanis...
    3) Ráböktem a Send via Bluetooth-ra, mondja, hogy ki van kapcsolva a Bluetooth (tegnap be volt, idáig oké), szeretném-e bekapcsolni. Hogy a viharba ne? Rányomok, bejön a négyszínű pörgő, teker két percig (befagyasztva a telefont), majd kidobja, hogy "Failed to load Bluetooth stack. (0x1)".
    4) Oké, próbáljuk újra. Ráböktem megint a Sendre, megint kérdez, megint pörög, és már harmadik perce teker. Persze a lock-képernyő is befagy tőle, de a task managert be tudom hozni. A filekezelőt ki tudtam lőni, ekkor a tekerés abbamaradt, de most elindulás helyett újra csak teker :W

    Még megpróbálom a Comm. Managert buzerálni, aztán jön a reboot...

    Egyébként lőttem egy képet a fehér járólapról, szerencsére nekem nem tűnik lilásnak. Sajnos nagy felbontásban nem tudtam megnézni az előző történet miatt, de dolgozom az ügyön.

    Szerk.: A Comm Manager is befagyott, jöhet a reboot...
    Szerk. 2.: Reboot után méltóztatott működni. Szeretem a megbízható dolgokat :U

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

Új hozzászólás Aktív témák