Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hooper

    őstag

    válasz dombila #17280 üzenetére

    Sikerült a ROOT az unrevoked-al (Nem kellett goldcard pedig elvileg függő a telefon)!
    Köszönöm szépen a részletesebb menetet. :R

    Köszönöm ugyanakkor premete-nek is az alapokat, és bocs a kiborulásért igazából nem az oldalad ellen szólt hanem ahogy RazotGTR1 is megfogalmazta: "nem kóser, hogy 12843 oldalt kell megnyitni és mindegyik mást mond".

    A te leírásod pontos, csak tőmondatokban fogalmazol, és amíg valaki nincs tisztában "alap" fogalmakkal, pl én aki eddig se a hboot menüvel se a recovery se a pvt se az amonra fogalmával (és még sorolhatnám...) nem találkozott, MERT sima userként nem futottam eddig bele kicsit nehéz - nem értelmezni a magyar szavakat - megérteni hogy mit miért is csinálunk. Én pedig úgy vagyok vele, h amíg nem tudom h mit miért csinálok nem kezdek neki.

    Csak h Te is értsd amit én mondok ha már jól hülyének vagyok nézve:
    amint a (#17285) hsz-ben belinkelted a képet máris kicsit érthetőbbé vállt a "megfeleő sor" mondat. De mivel a root folyamatát próbáltam megérteni a folyamat következő lépése a "reboot sys now".
    Persze lehet ha eljutok idáig rájövök magamtól is, de nem szeretek belekezdeni amíg számomra bizonytalan.

    Nyilván te sem lódulnál útnak egy idegen országban egy hasonló leírással:
    Szállj fel a metróra majd a megfelelő állomásnál hagyd el a szerelvényt :)

    Nem kívánok tovább vitázni, köszönöm a leírást és a refelash_package-et mert lényegében ezt használtam. És bocs ha megsértettem a kis lelked! :U :)

    rekid - leírtam már párszor h a folyamatos low on space felirattól már agybajt kapok, és szeretném ezt a ext3as telepítést beröffenteni, valamint a HDrom is érdekelne.
    Market enabler-ről nem is beszélve.. de persze wareztől elhatárolódok :DDD

    Ahogy nézem pzoley egy igen kellemes HD ROM-ot hozott most össze :C :R

Új hozzászólás Aktív témák