Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanbacsi

    tag

    Sziasztok! Emag-on vettem meg a honor 9-készülékem, amin azonnal kiszúrtam egy afféle "beégés" szerű kis fehér foltot. (csak fehér háttérnél látszik, hogy sokkal fehérebb mint a kijelző többi részén) :W
    Azonnal jeleztem is az oldalnak, hogy ez így nekem annyira nem megfelelő. Ők válaszoltak is, hogy küldenek egy futárt aki elviszi és majd ha megérkezik nekik jóváírják a pénzt, vagy kupont... mivel a készüléket nem cserélik ki, hanem majd újból meg kell külön rendelnem. Ez mind ugye sok sok idő, mire elviszi, mire jóváírják a pénzt, mire újra megrendelem és végül a kiszállítás is még 3 nap onnantól... :(

    Tulajdonképpen a valódi kérdésem, hogy járt már-e valaki hasonló cipőben? Mennyi idő körülbelül, amíg ez a folyamat lezajlik? Mennyi idő mire kap az ember egy újat? Hamar jóváírják az árát?

    Még bosszantóbb, hogy ezt írták: ...10 napon belül értesítjük a futár érkezéséről...
    Nem szívesen használja az ember így, hogy nehogy véletlenül megkarcolja az ember vagy legyen vele valami, mert ugye nem veszik vissza. Addig viszont nincs telefonom, ezért kétségbeejtő a dolog. :F

Új hozzászólás Aktív témák