Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Indian74

    senior tag

    válasz Totis #121 üzenetére

    Nos én tapasztalataim alapján így kb 1 hét után:
    Pozitívum:
    Akadásmentes rendszer,nem akad,szépen fut.
    Szép képeket készít,még éjszakai is (véleményem szerint,bár vannak jobbak,és rosszabbak is )
    Újlenyomatolvasó valami parádés,szerintem nem zavaró a széle (Samsung A70 után főleg)
    Anyaghasználat,képernyőméret,képernyő színei szerintem jó.(Amoled után is,bár az szebb)

    Negatívum:
    Lassított felvétel 960 fps nem a legjobb,behomályosodik,néha
    Hívásnál ha felveszem,pl 1 perc után leraknám,nem tudom mert sötét marad a kijelző.

    Így gyorsban ennyi,de aksi sem rossz bár nem Samsung A70,de kb 1,5 nap átlag.(még nem állt be az aksi)
    Videofelvevő szerintem átlag,nem rossz

    Ha kell teszek fel teszt képeket,meg miegymást,de szerintem,jó telefon,kb P30-hoz hasonló,kicsit elmarad tőle,de nem sokkal,pl ár érté arányban...olcsóbb.
    Vagyis szerintem így elsőre jó telefon.

    [ Szerkesztve ]

    NAGYPAPA

  • peterr85

    tag

    válasz Totis #121 üzenetére

    1,5 hét után hasonló, mint a kollégának fentebb:

    Nagyon szépen, gördülékenyen fut minden. Az ujjlenyomat olvasó nekem ugye fura volt elsőre, mert akkor is sokszor feloldottam amikor nem akartam, csak időt nézni pl. Megoldásként úgy állítottam be az ujjlenyomatokat, hogy véletlenül ne tudjam feloldani. Ezt mondjuk tanulni kellett picit, de már egész jól megy :) Képekkel teljesen meg vagyok elégedve, bár csak koca fotós vagyok, de telefonon nagyon jól mutatnak. A kijelző nekem alapvetően tetszik, egyáltalán nem hiányolom az amoled panelt.

    Az arcfelismerés funkcióval küzdöttem egy darabig, aztán elengedtem végül. Nekem picit pontatlannak és lassúnak érződik a dolog, elég a ujjlenyomat olvasó. Akksi ügyileg a H8-at újkorában erősebbnek éreztem, de 1.5 nap ezzel is kijön (nem lógok egész nap a telefonon amúgy). A készenléti fogyasztása viszont nagyon baráti, a töltés pedig gyors.

    Összességében egyáltalán nem bántam meg a vásárlást, remélem elketyeg 2-3 évig :K

Új hozzászólás Aktív témák