Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolidodd

    senior tag

    Na, leírom a tapasztalataimat, hátha valakinek hasznos lesz.

    Kb a Körúton lakom, bennt ülök a szobában, és simán van 3as térerő (bár közel az ablak, és viszonylag kicsi a takarás itt a harmadikon).

    Eddig egyszer szakadt meg a kapcsolat, bár ez inkább a nem éppen atomstabil majd' 2 éves Xp-m hibája inkább.

    Letöltés eddig 100 Kb/sec Firefox szerint, de a 70 körüli átlagot azért hozza. Közben simán tudok böngészni.

    Szerintem elég jó az ár/ érték aránya, pláne, hogy a másik opcióm a T-Kábel lett volna ugyannnyiért, kb hasonló sebességgel, de csak itthon.
    Valamiért engem olyan jó érzéssel tölt el, hogy akárhol tudok internetezni (HSDPA nélül persze lassan, de akkor meg felhúzom maxra a tömörítést és kész is :) ).

    Az egyetlen bajom, ami most még nem baj, hogy alártam a 2 évet, ami akkor lesz szívás, ha mondjuk a valaki olcsóbban kínál jobb netet (mondjuk ez mindig fenn áll minden hűségnél...), vagy valami csoda folytán a tényleges, átlag sebsség 3,6mega fölé megy, és esetleg szükségem lenne rá de nem tudom elérni azt, mert a modemem max ennyit bír.

    Összsségében amúgy szerintem simán jó egy sima 1 megás net helyett.

Új hozzászólás Aktív témák