Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz xsjado93 #47 üzenetére

    akkor nyugodtan nézd meg ,hogy még a mai napig is több memoria van belepakolva az androidosban ergo erősebb hardwer, de régebben a proci orajel is magasabb volt a droidos telefonoknál,minden esetre ezen nem kell vitázni meg szétoffolni a topikot

    iphone 6 vs galaxy note 3
    CPUDual-core 1.4 GHz vs Quad-core 2.3 GHz
    hozzáteszem az iphone 1 évvel későbbi kiadás...... :))

    [ Szerkesztve ]

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

  • Linkin1994

    senior tag

    válasz xsjado93 #47 üzenetére

    Minden ember más én teszt képpen vettem egy 6s-t hogy valós tapasztalatot szerezzek az almáról úgy általánosságban.És sok a pozitívum a 6s-en kiválóan fut az IOS15 nincsenek hatalmas laggok stb ami zavarná a működést.Még a rendszer felépítése is tetszik úgy nagyjából de van 2 olyan dolog ami konkrétan kikészít.
    1.A vissza gesture az nem úgy megy mint droidon hogy bármennnyire is vagy "mélyen" egy appba simán visszatudsz menni bármeddig akár vissza a kezdőképernyőig.
    De ez még megszokható is de ami full kreténség az hogy miért nem lehet állítani a billenytűzet nagyságát?(tudom ha magát a megjelnítést nagyítja az ember az is nagyobb lesz de elhanyagolható mértékben) Nekem akineknagy keze van hihetetlen szar ilyen kis kijelzőn gépelni. Még a 6.67-es droidos telefonom is nagyítottam hogy jobb legyen.Így pedig konkrétan a mini és sima és a pro modell of talán a pro max de az se biztos hogy elég nagy. Én értem hogy ez az ios hogy semmit nem tudsz állítani de azért ez erős.
    +biztos van még valami csak nem mélyedtem el még teljesen az IOS-ben

    [ Szerkesztve ]

    YT csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCQZ2KEX-j9vNsWr6dLeDp3w

Új hozzászólás Aktív témák