Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gadgetfun

    tag

    válasz Pantal #2 üzenetére

    Szerintem a táblagépeknél nem fogja átvenni a vezetést az android. A tablet használók nagyobb hányada azok közé tartozik akik csak használni szeretnek egy gépet, egyszerűen, gyorsan és nagyon felhasználóbarát módon, és ez inkább az Apple erőssége. A "kütyümániás-berhálós" júzerek, akik inkább az android felé hajlanak, többsége felesleges cuccnak tartja a tableteket és inkább megveszik a nagy kijelzős ("4,3-"5) androidos telefonokat, mint egy drága androidos tabletet... Ezért szerintem hosszútávon inkább a Win8 lehet az iPad vetélytársa.

    "Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

  • Gadgetfun

    tag

    válasz Depression #15 üzenetére

    Komoly szövegértelmezési problémáid vannak, ha ezt sikerült kiolvasnod a hozzászólásomból. Fussál neki még párszor! :W

    "Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

  • Gadgetfun

    tag

    válasz hettaki #11 üzenetére

    Alapvetően hibás az eszmefuttatásod, Amit leírtál az nagyjából helytálló, én is így gondolom, de a tablet piac szerintem kicsit másképpen működik. Az egyenlőre még nem egy mindennapi "nélkülözhetetlen" használati tárgy, mint egy telefon, PC/notebook, vagy egy médialejátszó, amit ha már úgy is kell venned, igyekszel a lehetőségeidhez képest a legjobbat venni és lehetőleg olcsón. A tablet egyenlőre még a kissé "felesleges" kategória, amolyan luxuscikk, amit TÖBBNYIRE olyanok vesznek akiknek nem okoz gondot kiadni 5-700 dollárt egy újabb kütyüre, ők a tehetős felső/középosztálybeli amerikai, nyugat-európai, vagy ázsiai emberek. De ha már pénz adnak ki rá, akkor a legjobbat akarják megvenni, aminek még ráadásul presztízs értéke is van. És jelenleg a Apple iPad-ja a legjobb és legmagasabb presztízzsel rendelkező táblagépe, ez nem igazán vita tárgya. Ennek a rétegnek, és ez elég nagy réteg, hiába kínálnak olcsóbb Androidos gépet, mert nem érdekli őket. Meg vannak elégedve az Apple-vel, könnyű használni faszántosan smooth az egész, és még villogni is lehet vele.
    Mire mindez megváltozik, - ami szerintem nagyjából másfél-két év lesz - és a tabok a mindennapi használati tárgyainkká növi ki magát, addigra a Win8 alapú táblagépeknek inkább lesz esélye megtörni az iPad hegemoniát mint az Androidnak.

    [ Szerkesztve ]

    "Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

Új hozzászólás Aktív témák