Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    válasz ginola #2915 üzenetére

    Igen, erre időközben rájöttem. :) Mondjuk most egyszer ez is szórakozott velem, hogy nem akart felmountolni a gépre, csak kiirta hogy töltés aztán ennyi volt.
    Minden esetre az is biztos hogy ezt nemcsak a Multi Stable hanem a dev romoknál is csinálja, mert próbáltam.
    SuperSU-ból is kipróbáltam régebbit, azsem oldotta meg, szóval a pontos hiba okát nemsikerült kideriteni, de esélyes hogy a twrp okozza.
    Csak ugye 3.0.2.0-ból is van cofface meg markw. Markw szimpatikusabb, gyorsabban reagálnak a gomnyomások, nincs benne ilyen verify hülyeség amit minden zip installálás után felrak. Viszont markw-nél is jelentkezett a hiba amiről beszélek.

    Amugy elkezdtem gondolkodni, kérném szakik véleményét, hogy ha visszamennék Global Stable vonalra (tudom bezár a bootloader), zárt bootloaderrel adb alól lehet esetleg okosan ilyen twrp be bootoltatós módszerrel root-ot és egyéb dolgokat feltelepíteni? Vagy ez felejtős? Mert lehet a Global Stable ilyen hibákat nem produkálna...vagy nemtudom. De a rootról és egyéb nyalánkságokról nem akarok lemondani.

    [ Szerkesztve ]

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák