Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsuri89

    őstag

    Én is szidtam az új rendszerünket, a híres ICS-t, de kezd megváltozni a véleményem róla pozitív irányban. Másfél napja használom és eddig semmi hibával nem találkoztam. Még pár napja volt szó arról, hogy a Quadrantban csupán 1500 pontot ért el a rendszer és arra jutottam meg más is mondta, hogy az nem napra kész, úgyhogy annak nem kell hinni. AntuTu-t lefuttattam és ugyan annyit vagy egy picivel több pontot ért el, mondjuk érezni is a rendszeren. Nekem is az elején akadt össze vissza a rendszer, aztán kis idő elteltével szép muzsikál. Megpakoltam nem is kevés alkalmazással és ugyan olyan a sebessége. Írták páran, hogy nem árt egy full wipe, na én pont azokat a hibákat akartam elkerülni, amikbe sokan beleestek, mondjuk én battery-t wipe-ot kihagytam.
    Böngészésnél iszonyatosan gyors szerintem a GB-hez képest, főleg Opera-val, szinte meg se akad.

    Aki Operát használ és nézi rajta a touch.facebook.com oldalt, nála is van olyan probléma, hogy ha rányom az értesítésre akkor nem dob arra az oldalra, csak eltünteti az értesítést? Akkor lép az adott értesítési dolgora, ha hosszan nyomva tartom az ujjam, de akkor új lapra is rakja.

Új hozzászólás Aktív témák