Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz zolka95 #37812 üzenetére

    Olyan egetverő szop@tásokra, hogy nem akar pld. magától (már beállított)wifire csatlakozni pld,(5.0 hiba nállam) és ezért leszopja otthon a mobilnetem a yotube, mert nem figyeltem arra oda, hogy kézzel rányomjak a csatlakozás gombra....meg hogy nem elérhető a kamera....szóval ilyeneket nem produkált a droid nálam régebben...

    Egyáltalán nem követendő példaként írom, hiszen itt a többség azért vett Nexust, mert az első sorból szeretné élvezni/kipróbálni a frissítéseket, csak egyéni tapasztalatként...:

    Én mikor megjelent az 5.1 akkor tértem vissza a 4.4.4-re...(+xposed, és moduljai)és valami végtelenül elégedett vagyok a géppel azóta...semmi hibát nem tapsztalok, nem restartol, nincs csatlakozási probléma, nincs kamera bug...a sebesség is tökéletesen kielégítő....nekem, annak tükrében, hogy a hétköznapokon egy megbízható gyors társ kell, aki az agyam, az agyam helyett...nem adott semmi pluszt az ART...
    viszont xposedes "szopatást" igen...

    mindig viszolyogtam a downgrade-től...de most először rájöttem, hogy nekem most ez vált be...így lett 100%-os a telefonom...olyan, mint mikor megvettem, és megszerettem...5 ös droidtól más...picit hibás, kinek itt, kinek ott....és van akinek sehol...hiszen mindenki másképp használja...

    De eret nem vágok magamon, mert a lehetőségem arra, hogy "bármikor" kipróbáljam a legújabb droidot, megvan...és arra is, hogy egy 100%ban működő hibátlan telefont használjak..(egyelőre nekem ezt a 4.4.4 nyújtja)

    Szóval röviden :DDD

    Szerintem, kevésbé volt hibával tűzdelt az 5.0 előtti élet Nexuson... :U

    De állítólag hatalmas változások vannak a rendszer egészét tekintve "mélyvízben", úgyhogy ezek a hibák talán nem is meglepőek, bár mérgesítő esetenként, az kétségtelen...

    Szerk:
    már megint milyen kva hosszú voltam :O :W :W rhdt élet :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák