Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • obligat

    senior tag

    válasz Amras #41 üzenetére

    Pontosan.

    Nekem szó szerint tele lett a tarsoly a minél vékonyabb, pára-se-érje készülékektől, pedig egyik sem volt kínai (mit beszélek, valószínűleg mind az volt nyilván, csak MÁRKAnév alatt összeszerelt), és egyik sem volt kimondottan tömegcucc, de elég.
    Vagy karmolódik, vagy 20 cm "eséstől" már szétrázódik a bele, esőben használhatatlanok, szerencsétlen esetben még be is áznak, vékonyak, mint egy elázott söralátét, ezért még zsebre sem merem vágni ezeket az újmódi divathóbortokat. Soha nem veszek magyar szolgáltatós telefont, mert az üzletekben eddig mindig azt tapasztaltam, hogy akármilyen garanciális bajjal megyek, azonnal átmennek vevőalázó üzemmódba, mire nálam is elszakad a cérna általában, ráadásul az utoljára a gyárban becsomagolt készülékeimmel meg soha semmi bajom nem volt.

    Gondolkodtam, hogy valami régivágású strapafont veszek, nekiálltam keresni, mire kiderült, hogy van ez, meg ez, meg ez és ez (utóbbi az én ízlésemnek kicsit (nagyon)...khm...cicafiús.), amelyek ésszerű korlátok közt minden hétköznapi balesetet kibírnak, de ennek ellenére is okoskészülékek. (Nem akarok vele lángoló olajkutat eldugítani, de bírja már ki, ha kiesik a kezemből, mert épp az idedobott sör után kapok, vagy ne málljon már szét a belbecs, ha beleesik a zsebemből a cefrébe vagy valami.) ;)

    No és a lényeg ezek közül melyiket érdemes megrendelni? Mert vasban az evolveo a nyerő, kinézetben nekem a draszter CAT a bejövős, de pusztán külcsín miatt nem veszek telefont (semmit sem, autót sem, nőt sem :)).
    Illetve, ha van szögbeverős, valóban nagy és drabális strapafon (amelyik okos is, mert szeretem az androidot, rootolom, leszedem, faragom, visszateszem, bűvölöm stb.) azt is jelezhetné nálam tájékozottabb fórumtársaink egyike-másika.

    Kösz előre is. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    --==| Linux is like wigwam, no windows, no gates, apache inside |==--

Új hozzászólás Aktív témák