Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CloakedWayne

    tag

    Ne ertsetek felre, egyaltalan nem vennek semmifele ilyen eszkozt, de mivel ugye szeretek az ilyen "tech" dolgoknak utanaolvasgatni, megtettem... Gondoltam magamban, hogyha mindenki ilyen nagy gepigenyrol es arazasrol beszel akkor majd ezek ilyen brutal minimum 4k-s cuccok lesznek :D, aztan kozben valami 2160x1200, nyilvan 90Hz,de akkor is. :D a Gear nemtommi is elvezhetetlenul pixeles S6-ttal(volt a fejemen), a pentile meg meg ratesz egy lapattal. Utana jutottam el egy oculus vs vive specs comparisonhoz, es meglepetesemre az oled felirat szerepelt mindkettonel. Aztan mondom, ja... logikus backlight bleed tokre sz..rossz lenne ilyen zart terben, szemhez kozel. De csak egyre jobban furdalt a kivancsisag, hogy ez a ket gyongyszem vajon pentile-t hasznal-e. Es igen HAHHAHHAHAHHAHA rly?

    Mint mondtam, csak a meglepettseg miatt irom ezt a kommentet, mert a csaladban sem turnek el egy VR user-t a felfogasom kovetkezteben(rossz pl. WALL-E c. anim. film). Mindenesetre hajra HTC, ha legalabb ez jon ossze nekik, annak is orulok! DE azert meg adosok egy melto M7 utoddal :C :R

  • CloakedWayne

    tag

    válasz Sas7 #20 üzenetére

    Nem is a savanyusagrol van itt szo, szerintem. En pl. 2 eve az emberi kapcsolatokat a gaming ele helyeztem es azota itt porosodik az anno 550k-t ero egyedi(full egyedi tap sleeve, atalkitott es kivilagitott haz stb., amire persze mai napig is buszke vagyok, hogy 17 evesen ilyet epitettem)szornyem, mert csak netezesre hasznalom. Remelem soha nem csabit el ujra ez a vilag, ennek ellenere nem itelkezem azok felett akiknek mas almaik vannak, vagy bejon nekik az ilyesmi. En csak speciel meg egy falusi naplementet is tobbre ertekelek megfelelo tarsasag mellett :B ,mint akarmilyen uberbrutal VR elmenyt. Es abban is igazad van, hogy a budos eletben nem probaltam es nem is fogom. Tudom ez nem cardVR, de akkor sem. :R Ha ez igy nektek nem oke, nyugodtan varom a kulturalt valaszokat, mert tudom en vagyok kisebbsegben, foleg itt egy ilyen oldalon. Szeretem a tech-et, gepeszmernoknek is tanulok, de azert mindennek van egy hatara, ha mar a valosagodat csereled le, az mar gaz, tapasztalatbol mondom, nem egy nap volt mire a fuggosegemet lekuzdottem, de megerte. :) Szep napot! ;)

    [ Szerkesztve ]

  • CloakedWayne

    tag

    válasz Sas7 #22 üzenetére

    Szerintem félelmetes, kiváló példa a Her c. film is.

    De szeretném, ha milliók kelnének el belőle és lenne pénzük, mert nekem nagyon hiányzik a quietly brilliant-ség a mobilbizniszből. Régi szép idők...

Új hozzászólás Aktív témák