Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CloakedWayne

    tag

    válasz Sas7 #20 üzenetére

    Nem is a savanyusagrol van itt szo, szerintem. En pl. 2 eve az emberi kapcsolatokat a gaming ele helyeztem es azota itt porosodik az anno 550k-t ero egyedi(full egyedi tap sleeve, atalkitott es kivilagitott haz stb., amire persze mai napig is buszke vagyok, hogy 17 evesen ilyet epitettem)szornyem, mert csak netezesre hasznalom. Remelem soha nem csabit el ujra ez a vilag, ennek ellenere nem itelkezem azok felett akiknek mas almaik vannak, vagy bejon nekik az ilyesmi. En csak speciel meg egy falusi naplementet is tobbre ertekelek megfelelo tarsasag mellett :B ,mint akarmilyen uberbrutal VR elmenyt. Es abban is igazad van, hogy a budos eletben nem probaltam es nem is fogom. Tudom ez nem cardVR, de akkor sem. :R Ha ez igy nektek nem oke, nyugodtan varom a kulturalt valaszokat, mert tudom en vagyok kisebbsegben, foleg itt egy ilyen oldalon. Szeretem a tech-et, gepeszmernoknek is tanulok, de azert mindennek van egy hatara, ha mar a valosagodat csereled le, az mar gaz, tapasztalatbol mondom, nem egy nap volt mire a fuggosegemet lekuzdottem, de megerte. :) Szep napot! ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák