Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Somatom #2600 üzenetére

    Ezzel én is így vagyok, az bringáimhoz nem nyúl más az biztos, de egy szerelésben tapasztalatlan embernek nem biztos, hogy jó ötlet ha a maga szerel.

    StLui: Látom Te még mindig az összeesküvés elméleteknél tartasz. :D Sok egyéb termék is van, aminek a garanciája elvész ha nem szakszerviz nyúl hozzá! Autókhoz annyira nem értek, csak használom, de nem hinném, hogy az úgy működik, hogy veszek egy új autót és csak úgy otthon belenyúlok a motorjába, váltójába, legalább is ha észreveszik, mert elcseszek valamit, valószínűleg bukom a garit. Kompletten vett számítógépek is le vannak ragasztva, ott is bukod a garit ha belenyúlsz, de műszaki cikkekkel is így van, ha látszik a csavarfejen a megbontás, elhajtanak a fenébe ha garit akarsz érvényesíteni. Mondjuk űrhajónál nem tudom hogy megy, olyat még nem szereltem. :) A tapasztalatom az, hogy a legtöbb hobbi " kerékpár szerelő" még egy szaros tárcsaféket vagy egy váltót sem tud normálisan beállítani, amivel nyilván nincs semmi baj, nem ezzel foglalkozik. De akor könyörgöm, miért akarná bárki is az ebike motorját piszkálni? Tényleg megér 20 ezret az, hogy egy rutintalan szerelés miatt hazavágjuk az 500-600 ezres pedelec rendszert? Szerintem nem, de amúgy senki nem tiltja meg, hogy nekiállj szerelni, én is szedtem már ki motort, mert alá ment a kosz és recsegett, vagy épp kábeleket húztam be a vázba és le kellett szedni, ezt bárki megteheti ha ért hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák