Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PistiSan

    addikt

    válasz darvinya #3764 üzenetére

    Szia!
    GPS elég sokat fogyaszt tudomásom szerint, na most mindenféle program használhatja, igaz van ami magas és van ami alacsony energiaszinten használja, régebbi telefonomon úgy emlékszem látható volt üzemidőben ha bekapcsolva tartottam a GPS-t. Lehet régi rossz beidegződés, szerinted akkor bátran használjam folyamatosan bekapcsolva?

    Ha bekapcsolom az automatikus fényerőt, akkor eltűnik a csúszka, ha viszont magam állítom be egy minimum értékre és utána állítom automatára, akkor megint picit fényesebb mint amit egyébként el lehet érni minimum beállítással. Viszont most kipróbáltam a gravityBox fényerő beállítási lehetőségét, és az itt beállított értékekkel jónak tűnik a dolog, szóval a fényerős wiget programot már töröltem is.

    Neked ahogy most ott van a mobilnet, ha rá böksz rögtön ki/be kapcsolja? Nekem megnyitotta az ide vonatkozó beállítást, majd utána ott kellett még egyszer rá nyomni, GravityBoxban ezt be tudtam úgy állítani, hogy 1 bökés és kapcsol ki/be. (Tudom, lusta vagyok)

    MinMinguard-ra rá kerestem, elég meggyőző, tetszik hogy alkalmazásonként lehet szabályozni a blokkolást, ahol nem zavaró a reklám ott bekapcsolva hagyom.

    Köszi az infókat, ezért már megérte írni. :C

Új hozzászólás Aktív témák